FİRMAMIZ HAKKINDA

1995 Yılında Yönetim Kurulu Başkanımız Davut CEYLAN Tarafından Tekniker Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. adı altında kurulan firmamız Tata, Tata Yetkili Servisi, Tata Yetkili servisi olarak 3000 m2 ‘lik yerinde siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Tekniker Otomotiv Tata Yetkili Servisi, Tata Yetkili Servisi, Tata Yetkili Servisi olan firmamız parça çeşitliliğini artırarak otomotiv sektöründe, Konya ve Bölgesinde sektörde önemli bir yer edinmiştir.

Konya’da Tata, Tata, Tata Marka araçların hızlı bir şekilde artması sebebiyle bu bölgede Yetkili ve Yetkili Servis Hizmetinin yetersiz olduğunu saptayan firmamız 3000 m2 kapalı alana sahip ve alanında tecrübeli 15 kişilik teknik personeli ve Tata Yetkili Servisi, Tata Yetkili Servisi, Tata Yetkili Servisi hizmeti vermeye başlamıştır. Tekniker Otomotiv, Tata Yetkili Servisi, Tata Yetkili Servisi, Tata Yetkili Servisi verdiği bu hizmetle büyük bir açığı doldurarak otomotiv servis hizmeti konusunda Konya ve Bölgesinde zirveye oturmuştur.

Tata Yetkili Servisi, Tata Yetkili Servisi, Tata Araçları için Yedek Parça ve Tata Yetkili Servisi, Tata Yetkili Servisi, Tata Yetkili Servisliği konusunda uzun yıllara dayanan tecrübesini müşterilerine Yetkili Servis çatısı aldında da devam ettirmek isteyen firmamızın tek amacı müşterilerimizin güler yüzünü görmektir. Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edininen firmamızı tercih eden tüm Tata, Tata ve Tata araç sahiplerine teşekkür ediyoruz.

Davut CEYLAN
Tekniker Otomotiv – Yönetim Kurulu Başkanı

Google Etiket: Tata Konya, Tata Servis Konya, Konya Tata Servisi, Konya Tata Yedek Parça, Konyada En İyi Tata Servisi, Tata Yetkili Servis Konya, En İyi Yetkili Servis Tata Konya, Yetkili Servisi Konya, Konya En İyi Tata Servisi, Pejo Servisi Konya, Mekanik, Tata Yedek Parça, Tata Acil Yol Yardım, Konya, Konya Tata Yetkili Servis, Konya Pejo Yetkili Servis, Konya Tata Yetkili Servisleri, Konya Pejo Servisleri, Konya Tata Yetkili Servis Telefon, Tata Yetkili Servis Meram, Konya Tata Yetkili Servis Selçuklu, Konya Tata Yetkili Servis Karatay